Soutěžní den 7.5.2010

22:05    fotky ze zelňačky
Doplněny fotky od kuchaře Ladi
20:24    Zelňačka
Už jsou všichni na zemi a u malýkovny se vaří polívka. Jordan dodal fotky, tak se můžete pokochat.
18:58    ..
už víme o všech, I7 přistála na letišti, LY je v Moravské Třebové a BE se vozí severně letiště.
Bohužel obě třídy jsou dnes neplatné :-(.
Za chvíli se bude v prostoru malíkovny podávat zelňačka :-).
18:24    Morální vítěz kombíků JS
Z klubovky nevíme o BE, I7, LY jinak všichni na zemi. Z kombíků se JS povedlo obletět trať, ale bohužel bude asi jediný kdo uletěl víc jak 100 hand. takže bude bohužel pouze morální vítěz, ale i tak gratulujeme :-).
16:59    špatné ...
S dnešní disciplínou to vypadá špatně. Z kombíků asi letí ještě JS, ostatní buď nestartovali, jsou v poli nebo se vrátili zpět. U klubovky nevíme o cca. 10 závodnících.
15:47    Letíme
Tak už jsu tady.
Po několika odkladech jsme začli startovat ve 14:30, jelikož odstartovala odhadem pouze větší polovina závodníků tak nám starty trvaly 35 minut.
Páska pro klubovku je od 15:14 a pro kombíky 15:25.
První přílety očekáváme kolem půl šesté.
11:45    odklad
Kolem letiště je nebe bez mráčku a teplotě ještě chybí stupínek - odkládáme zatím na půl jednou.
10:20    Vypsáno
Tratě byly vypsány.
Obě třídy letí rychlostní úlohy přes určené prostory na dvě hodiny. Zatím předpokládáme start ve 12:00, tak držte palce :-).
08:56    Aktivita
Tak závodníci se konečně probudili a začli tahat větroně z hangáru a transporťáků. Někteří už jsou i na gridu.
07:45    Pomalý start
Závodníkům se u nás asi docela dobře spí :-). Větroně si chystá pouze pár ranních ptáčat jinak je tu docela klid.
Nebo mám možná blbě nařízený hodinky :-)).
07:00    Dobré ráno všem
Dobré ráno, konečně po dlouhé době vidíme po ránu slunce místo dešťových kapek. Podle mého laického pohledu to dnes vypadá dobře, takže chystáme dnešní disciplínu - huráá.